Kodėl Šunys Ėda Žolę

Yra daug diskusijų, bet niekas tiksliai nežino, kodėl šunys ėda žolę.

Kai kurie šunys ėda žolę kiekvieną pasitaikiusią progą, o kiti gali tik valgyti ją retkarčiais.

Žolės valgymas padeda kartais nuraminti šuns skrandį, kurio pasekoje nenuraminus skrandžio šuo gali atryti maistą. Taip pat šuo ėdantis žolę vos ne kiekvieną dieną, paprastai neturi matomų sveikatos sutrikimų.

Jeigu jūsų šuo valgo žolę reguliariai, reiktų apsvarstyti ar nereikėtų pridėti daržovių i jo mitybą. Galite išgarinti daržoves palengvinant virškinimą šuniui. Maža pastaba – brokoliai gali sukelti skrandžio sutrikimą, todėl rekomenduojama duoti šuniui tik 2-3 kartus per savaitę.

Jeigu jūsų veja yra jūsų pasididžiavimas ir džiaugsmas ir jus reguliariai pjaunate, trešete ir purškiat veją pesticidais, tuomet neleiskite valgyti šios žolės. Net vaikščioti apipurkštoje vietoje neturėtų būti leista bent dieną ar dvi. Trąšos ir pesticidai yra toksiški visiems gyvuliams ir šunys ne išimtis. Taip pat galite palikti maža plota specialiai šuniui, neapipurkšta chemikalais.

Tačiau dažniausiai šunys ėda žolę ne dėl to, kad jiems blogai su skrandžiu ar turi kažkokių sutrikimų, tačiau žolės valgymas suteikia šuniui reikalingų vitaminų, mineralų ir pravalo žarnyną.

Taigi, kad ir kokia priežastis bebūtų, leiskite šuniui valgyti žolę ir nepergyvenkit dėl to, tai natūralus jų elgesys.